Menu
Producenci
Czas i koszty dostawy

Oferujemy następujące możliwości dostarczenia towaru:

  Płatność "z góry" Płatność przy odbiorze Szacowany czas dostawy
ORLEN Paczka odbiór w punkcie 7,50zł 12,50zł 1-3 dni robocze
InPost Paczkomaty 24/7 9,00zł 14,00zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska odbiór w punkcie 10,00zł 15,00zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 12,50zł 17,50zł 1-2 dni robocze
Firma kurierska FEDEX / InPost 15,00zł 20,00zł 1-2 dni robocze
  • wysyłka do punktów odbioru, usługa ORLEN Paczka - przesyłka dociera zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki. Koszt wysyłki wynosi 7,50zł dla zamówień, które opłacone zostaną "z góry" lub 12,50zł w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki.
  • wysyłka do paczkomatów InPost, usługa Paczkomaty 24/7 - przesyłka dociera zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki. Koszt wysyłki wynosi 9,00zł dla zamówień, które opłacone zostaną "z góry" lub 14,00zł w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki.
  • wysyłka do punktów odbioru Poczty Polskiej - przesyłka dociera zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki. Koszt wysyłki wynosi 10,00zł dla zamówień, które opłacone zostaną "z góry" lub 15,00zł w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki.
  • wysyłka Pocztą Polską, usługa Pocztex Kurier 48 - kurier dostarcza przesyłkę zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki. Koszt wysyłki wynosi 12,50zł dla zamówień, które opłacone zostaną "z góry" lub 17,50zł w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki.
  • przesyłka kurierska (firma FEDEX / InPost) - kurier dostarcza przesyłkę zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki. Koszt wysyłki wynosi 15,00zł dla zamówień, które opłacone zostaną "z góry" lub 20,00zł w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki.
  • odbiór osobisty w siedzibie firmy - po odbiór towaru zapraszamy do siedziby naszej firmy przy ulicy Piecewskiej w Gdańsku (niezbędny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu odbioru).

 

W przypadku, gdy wartość zamówienia przekroczy 500 zł, niezależnie od sposobu zapłaty, nasza firma pokrywa koszty wysyłki do Państwa

 

Nadane przez nas przesyłki można śledzić wg numeru nadawczego (numeru listu przewozowego) pod następującymi adresami:

-  InPost: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

- FEDEX: https://www.fedex.com/pl-pl/tracking.html

- ORLEN Paczka: https://www.orlenpaczka.pl/sledz-paczke/

- Poczta Polska: https://emonitoring.poczta-polska.pl/


Kurier dostarcza przesyłki zwykle w godzinach od 8 do 17. Zdarza się niestety, że Klienci w tych godzinach są nieobecni pod adresem dostawy, a kurier może wykonać próbę dostawy maksymalnie 2 razy. Kurier może telefonicznie skontaktować się z Państwem celem ustalenia godziny dostawy, jednak nie jest to jego obowiązek. Dlatego zachęcamy, aby skontaktować się z firmą kurierską telefonicznie i ustalić godzinę kiedy kurier będzie dostarczał przesyłki w Państwa rejonie (miejscowości). 

Uwagi dotyczące dostawy przesyłek kurierskich oraz sprawdzenia przesyłki przy odbiorze. 

Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki i określenie charakteru ewentualnego naruszenia lub zniszczenia opakowania dokonane w obecności kuriera lub pracownika poczty, w tym sporządzenie protokołu szkody, ponieważ ułatwi to nam rozpatrzenie reklamacji. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl